• „6 spotkań autorskich na 6 z !”

• 4 październik 2022 r. o godz. 12.00 w sali widowiskowej GOK Zbuczyn odbędzie się już 3 spotkanie autorskie, tym razem z Katarzyną Grocholą w roli głównej, w ramach projektu „6 spotkań autorskich na 6 z !”- cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej. „Upoważnienie do szczęścia” to temat jakże aktualny i motywując skierowany do seniorów z terenu gminy Zbuczyn, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Tchórzewie oraz podopiecznych Dziennego Domu "Senior +" w Zbuczynie. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PROMOCJA CZYTELNICTWA 2022.

• „6 spotkań autorskich na 6 z !” - cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej.

•    Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie – Gminna Biblioteka Publiczna w Zbuczynie, 14 września 2022 r. rozpoczyna działania w ramach projektu „6 spotkań autorskich na 6 z !”- cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PROMOCJA CZYTELNICTWA 2022.

Uczniowie Szkół Podstawowych, klas IV-VI z terenu gminy Zbuczyn, będą uczestnikami pierwszego spotkania autorskiego z Joanną Jagiełło, pt. „KOMIKS W ROLI GŁÓWNEJ”.

Spotkanie autorskie będzie poprzedzone lekcją biblioteczną przeprowadzoną przez bibliotekarzy lub nauczycieli języka polskiego poszczególnych szkół pt. „BĘDĘ UCZESTNIKIEM SPOTKANIA AUTORSKIEGO”.

Uczestnicy spotkania w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie będą mieli możliwość zwiedzenia wystawy ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ MARII KONOPNICKIEJ” .

Zostanie ogłoszony rodzinny konkurs plastyczny "MARIA KONOPNICKA – DZIECIOM – PRZECZYTAJ I NAMALUJ"

Szczegóły na plakatach zamieszczonych na stronie internetowej www.gokzbuczyn.pl ,FB oraz stronach internetowych i mediach społecznościowych partnerów projektu.