• Dzień Edukacji Narodowej - uroczysty apel

• W piątkowe popołudnie odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Honorowym gościem był Wójt Gminy Zbuczyn Hubert Pasiak, który po przedstawieniu przygotowanym przez naszych uczniów złożył całej kadrze pedagogicznej i wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia. Nie zabrakło słodkości dla naszych pedagogów i pracowników, które przygotował Samorząd Uczniowski. Na koniec uroczystości Pan Dyrektor Andrzej Wróbel poinformował, że Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Polska Times, „Echo Dnia” oraz „Tygodnik Ostrołęcki”.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała nasza nauczycielka Agnieszka Wiśniewska.

• "Dzień Witaminowy"

• 7.10.2022r. w naszej szkole odbył się „Dzień Witaminowy”. Uczniowie wykonali plakaty promujące

zdrowe odżywianie oraz częstowali dzieci owocami i warzywami. Było kolorowo smacznie i zdrowo.

• Kiermasz książek

• Po raz kolejny Biblioteka szkolna oraz świetlica szkolna zapraszają na kiermasz tanich książek, który trwać będzie do 28 października 2022 roku w świetlicy w sali nr 5.

W ofercie znajdują się: bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, słowniki, encyklopedie, poradniki, literatura piękna i popularnonaukowa.

Książki zostały dostarczone do szkoły przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki z siedzibą w Tuliszkowie. Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane i w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci naszą bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe.

Dlatego też serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w tej akcji!

• PASOWANIE NA UCZNIA PIERWSZEJ KLASY

• Uczniowie klas pierwszych są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

3 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. To był wyjątkowy dzień. Uroczystość pasowania rozpoczęła się od uroczystej Mszy Świętej. W szkole jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły Pan Andrzej Wróbel, który powitał zaproszonych gości i skierowała słowa do pierwszoklasistów. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostały pasowane na uczniów. Następnie uczniowie klasy 1 przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowani swoje umiejętności.